דירת גן בת 3 קומות
בתל אביב

עבור זוג + 3 ילדים. הכל התחיל לפני 15 שנה, היא עמדה להתחתן וניהלנו שיחה במטבחון של החברה. יעצתי לה מה כדאי לעשות בשמלה ואיך לסדר את השיער כך שהכל ישתלב בשיק ובסטייל. אז עוד לא ידעתי שעשור וחצי אחרי אהפוך להיות מעצבת פנים שעושה מהפכים לבתים.
יום אחד קיבלתי טלפון והיא הייתה בקו השני, קצת נסערת וסיפרה שהם קנו שטח לפני כמה שנים ומאז מחכים לאישורים, לקחו מעצבת שהתחילה איתם את התהליך אבל באמצע הדרך יחסיהם עלו על שרטון והיא חייבת בדחיפות מעצבת כי סוף סוף התחילו לבנות ואין מי שילווה אותם בתהליך. היא שמעה שעשיתי שינוי בקריירה וזכרה שפעם עזרתי לה עם השמלה לחתונה וסיפרה שהיא זוכרת לטובה את הטעם שלי.
וכך התחלנו במסע, שנתיים של ליווי צמוד עד לתוצאה שלפניכם.
כמו כן תוכלו לקרוא על הפרוייקט באתר מגזין את

B_M-14.11.19-34new copy

צילום: שירן כרמל

בטי יעקובסון מעצבת פנים, מומחית בתכנון עיצוב ושיפוץ בתי מגורים. מגיעה לתחום העיצוב לאחר 18 שנה של תפקידים בכירים בתחום ההייטק ומביאה איתה את הסטנדרט הגבוהה והבלתי מתפשר מהתחום. מנטורית בתכנית לימוד למעצבים ואדריכלים.
חיה ונושמת את תחום העיצוב ומעצבת כל דבר אפשרי. בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ובוגרת לימודי תכנון ועיצוב פנים, מתגוררת ברמת השרון. בעלת סטודיו לעיצוב פנים העובד בכל חלקי הארץ. בכל פרויקט מושקעת יצירתיות ומחשבה רבה, תוך כדי התחשבות והקשבה מרבית ברצונות והחלומות של הלקוח. הדגש הוא על חוויה טובה, רגועה, שקטה ובטוחה לאורך כל התכנון, העיצוב והשיפוץ.

שתפו באהבה